fbpx

Tvorba Webu

Rozbiehate nový biznis a potrebujete pomôcť s vytvorením jeho webovej identity?

Alebo máte zastaralý web a chcete mu dať nový „look“?

Skvelá správa! U nás ste na tom správnom mieste a s novým webom vám vieme hravo pomôcť!

 

Aký je postup pri vytvárani nového webu?

spoZnanie problematiKy

Ako prvé potrebujeme spoznať vaše ciele a očakávania, spoznať a pochopiť váš biznis a cieľovú skupinu pre ktorú má byť určený. Tak isto potrebujeme poznať aj rozsah publikovaného obsahu.

výber parametrov webu

Po získaní prvých základných informácií vám vypracujeme návrh o parametroch vášho webu. Táto časť je pre budúcnosť vašej webovej identity veľmi dôležitá. Správny hosting a doména su základom pre budúci úspech.

Vizuál webu

Poznáme názov vášho nového webu a vieme s akym obsahom ideme pracovať. Je na čase ukázať, ako by váš web mohol vyzerať a preto pripravíme prvý dizajnový návrh pre váš nový web.

špecifická gRafika

Rozumieme vašim špecifickým požiadavkám a vieme vytvoriť logo a ikony na webe podľa vašich predstáv. Tým sa web stáva úplne jedinečným a nezameniteľným.

pRíprava webu

Po správnej voľbe dizajnu a rozloženia vášho webu pokračujeme v jeho budovaní. Ako vždy aj v tejto fáze sme s každým zákazníkom v úzkom kontakte a pravidelne konzultujeme progres na novom webe.

spusteNie webu

Po dokončení webu a jeho odsúhlasení ho spúšťame. Sledujeme ako sa mu darí a ako pracuje. Po dôkladnom otestovaní a vašej spokojnosti vám web odovzdáme.

ako ďalej

Samotným vytvorením nového webu nekončíme. Vieme vám pomôcť nainštalovať analytické nástroje na zber dát z vášho nového webu (napr. návštevnosť webu), reklamu, servisnú podporu a školenie ako sa starať a spravovať obsah webu.

Realizované projekty

Web s e-commerce

Webová stránka s možnosťou online nákupu.

Vintage štýl

Web s vintage nádychom.

Moderný web

Moderný web aj pre malé podnikanie.

0944 352 290

0944 352 290

info@dtouch.sk

info@dtouch.sk

6 + 10 =